Konstrukcje z szkła potrzebują wytrzymałych okuć...

Oszklenie budynków na zewnątrz jest popularną strategią przystrojenia zabudowy minimalizując początkowe koszta inwestycyjne, jednakże prawidłowo zaszklić budynek wymagamy użycja najwyższej próby produktów montażowych typu okucia do szkła będących w ofercie Glassini.
Niepodważalnej gatunkowości elementy z stali, z której wykonano okucia do szkła hartowanego certyfikowane oraz odpowiednie atesty przez niezależne ośrodki badań dla niniejszego rodzaju projektów rozdmuchują wszelkie nieścisłości o wytrwałości tego typu połączeń.
Dzięki zastosowaniu konsekwentnych etapów wytwarzania moje okucia do szkła pozwalają wykorzystanie i zadbanie łączeń projekcji drewnianych wraz z szkłem hartowanym ponad 100 lat, a to tylko stosując podstawowe przypisy konserwacji wskazane w instrukcji.
Balustrada z szkłem porównując do z przęsłami stalowymi daje nam dodatkowo opcję szybkiego zakonserwowania elementów konstrukcji, dzięki czemu łatwiej jest nam utrzymywać elementy w odpowiedniej czystości, natomiast działania okucia do szkła wystarczy przetrzeć płynem z wykorzystaniem ściereczkę z miękkimi włókienkami.
Wybór elementów wykończenia staje się łatwy, dlatego zabieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane przez GLASSINI Sp.J..